درباره ما

سپیا گرافیک در سال 1386 فعالیت خود را در حوزه چاپ و تبلیغات آغاز نمود. در طی مسیر و به مرور زمان نیروهای کارآمد و مجرب در کنار ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا به مجموعه اضافه شدند. در حال حاضر با بهره گیری از این نیرو و امکانات در تمامی حوزه های چاپ دیجیتال و افست با ظرفیت تولید بسیار بالا و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در سراسر کشور هستیم.
چرا از سپیا خرید کنیم؟
سفارش آنلاین: برای سفارش محصول خود نیازی به مراجعه حضوری شما نبوده و کافی است فایل یا طرح مورد نظر خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید، پس از دریافت فایل مشاوران ما در خصوص سفارش مورد نظر با شما تماس گرفته و به صورت آنلاین با شما در ارتباط خواهند بود. در صورت لزوم تغییرات لازم را برروی فایل ارسالی انجام داده و فایل مورد نظر را برای چاپ استانداردسازی کرده و یا طراحی مورد نظر شما را انجام داده و با انجام هماهنگی های لازم سفارش شما را ثبت میکنند.

ماشین آلات به روز: در حوزه چاپ اکوسالونت و چاپ عریض با بهره گیری از 2 دستگاه ماشین دو هد mutoh 1638x به عنوان جدیدترین و پر سرعتترین دستگاه چاپ اکوسالونت از برند معتبر mutoh (ساخت کشور ژاپن) با سرعت چاپ 30 مترمربع در ساعت (در کیفیت بالا) برای هر دستگاه و 2 دستگاه ماشین چاپ دوهد برند gongzheng (ساخت کشور چین) طیف کاملی از انواع این چاپ را از نظر نوع ماندگاری رنگ، کیفیت، قیمت تمام شده و سرعت را در اختیارتان قرار داده تا مناسبترین و بهینه ترین نوع چاپ را با توجه به نوع استفاده و بودجه مورد نظر خود انتخاب نمایید. در زمینه خدمات پس از چاپ شامل لمینیت، سلفون کشی و دور بری فایل چاپی نیز با بهره گیری از بهترین و دقیقترین ماشین آلات، همچینین تنوع بالای متریال مصرفی سفارش مورد نظر را به صورت نهایی و کامل برای شما آماده میکنیم.
در حوزه چاپ افست در همکاری با مجهزترین چاپخانه های کشور و نظارت دقیق بر روند انجام مراحل، محصول شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن چاپ و خدمات جانبی از جمله سلفون کشی، یووی، طلاکوب و… مطابق با تمامی آیتم های مورد نظر شما انجام میشود.
متریال مصرفی: با فراهم آوردن طیف وسیعی از متریالها و کاغذهای موجود در مجموعه این امکان وجود دارد تا مناسبترین و مقرون به صرفه ترین نوع متریال از نظر کیفیت چاپ، ماندگاری، تنوع سایز، قیمت تمام شده و… را با توجه به نیاز خود و هزینه مورد نظرتان اتنخاب نمایید.
نحوه ارسال: فایل ارسالی در مدت تعیین شده توسط شما در شیفتهای شبانه روزی و به سرعت چاپ و در کمترین زمان ممکن برای تحویل آماده می گردد. در صورت تمایل و عدم امکان تحویل حضوری، سفارش شما (بدون ذکر نام ما) در تهران از طریق پیک به آدرس مورد نظر ارسال شده و در شهرستانها از طریق پست، باربری یا شرکتهای حمل و نقل مانند تیپاکس ارسال شده و در شهر مورد نظر تحویل خواهد شد.

error: محتوا حفاظت شده می باشد