کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی به اونواعی از کاغذ دیواری ها گفته میشود که بر روی انها اشکال سه بعدی چاپ شده اند و نماهای نزدیکتر  به واقعیت را نسبت به کاغذ دیواری های پوستری ایجاد می نمایند.

در واقع انواعی از کاغذ دیواریهای پوستری هستند که تصویر مورد استفاده بصورت سه بعدی می باشد.این محصول که مدت زمان زیادی نیست مهمان ما در ونیای دکوراسیون داخلی شده است،به خوبی توانست جای خود را بین مردم باز کند .سرعت تقاضای این محصول رشد عجیبی داشته زیرا ایجاد و خلق تصویر بی بدیل ک زیبایی وصف ناپذیر این طرح ها لُب هر بیننده ای را به تحسین وا می دارد.

از ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی ،سادگی در اجرا و قیمت این کاغذ دیواری ها است که سبب شده در بین مردم طرفداران زیادی کسب کند.کاغذ دیواری سه بعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواری های معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که بدلیل سایه هایی که دارد طرح آم در فاصله حدود ۳متری برجسته یا فرورفته به نظر میرسد هم چنین نمای شبیه به دیوار پوش ایجاد میکند ولی هزینه به مراتب کمتری به امراه خواهد داشت.

کاغذ دیواری سه بعدی

این کاغذ دیواری ها در طرح های مختلفی یافت میشوند و بسته به سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل میتوانند انتخاب شوند.این کاغذ دیواری ها برای آپارتمان های کوچک امروزی گ؛ینه مناسبی است و به شما کمک میکند از احساس فشار در محیط بسته آپارتمانی رها شوید.

از کاغذ دیواری های سه بعدی مستوان در اتاق خواب و دیگر قسمت های داخلی خانه نیز استفاده نمود.یکی از مهمترین قسمت های منزل،پذیرایی می باشد.برای تزئین این قسمت از خانه،میتوان از این کاغذ دیواری ها استفاده نمود.کاغذ دیواری سه بعدی با تصاویر خاص مانند گل ها میتوانند جلوه زیبایی به پذیرایی بدهد..

نکات مهمی باید در استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در نظر گرفت:

تصاویر مورد استفاده می بایست با دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد.

یعنی نباید در منزل که طرح کلاسیک کار شده از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح مدرن را اشکال هندسی استفاده نمود.

همچنین نوع کاغذ و چاپ آن نیز اهمیت دارد.عکس هایی کا برای چاپ استفاده میشوند می بایست دارای رزولوشن بالا باشند.

معمولا عکسهای بالای ۱۰۰دی پی ای میتوانند تصاویر خوبی را روی یک دیوار معمولی ارائه دهند.

همچنین نصب کاغذ دیواری سه بعدی بسیار پر اهمیت میباشد،دقت نصاب میتواند سبب شود که کار در زیباترین حالت خود به نمایش درآید.

آسمان مجازی

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید