چاپ لیبل پلی کربنات

چاپ لیبل پلی کربنات

چاپ لیبل پلی کربنات به چه صورت میباشد ؟

در فرآیند چاپ لیبل پلی کربنات از موادی از جنس پلیمر استفاده میشود که به دلیل مقاومت بالا این مواد لیبل پلی کربنات استجکام بالایی داشته و به گزینه ای مناسب برای استفاده در صنایع تبدیل شده است.این لیبل ها بروی سطوح حساس چسبانده میشوند و کاربرد زیادی در صنایع دارند و میتوان طرح ها و نوشته های مختلف را با رنگ های متنوع بر روی ورقه های پلیمری چاپ کرد.

چاپ لیبل پلی کربنات

لیبل های پلی کربنات برای استفاده و محافظت از پنل ها و یا رابط دستگاه های الکترونیکی و یا صنعتی مانند صفحه کلید و یا صفحه نمایش کاربرد دارند.,با توجه به مواد مورد استفاده در چاپ لیبل پلی کربنات , این لیبل ها میتوانند از سایش و یا نفوذ آب و رطوبت و ایجاد خرابی در برابر عوامل خارجی در پنل های الکترونیکی و صنعتی جلوگیری کنند.

چاپ لیبل پلی کربنات

 

چاپ لیبل پلی کربنات در طرح های مختلف علاوه بر ایجاد حفاظت از دستگاه های حساس الکترونیکی و صنعتی میتواند با ظاهر مناسبی به دستگاه شما بدهد.این لیبل ها  مانند لیبل های کاغذی از تنوع بالایی در طرح و نقش برخوردار هستند و این امکان را دارا میباشند که با توجه به سلیقه و طرح پیشنهادی مشتری و بصورت اختصاصی برای پنل و یا دستگاه مورد نظر طراحی و مورد استفاده قرار گیرد.

در چاپ لیبل پلی کربنات نوشته و طرح های چاپ شده روی لیبل از مقاوت بالایی در برابر ساییدگی و رطوبت برخوردار هستند. و میتوان آنها را در اشکال و طرح های مختلف بروی لیبل چاپ کرد.

انواع روش چاپ لیبل پلی کربنات :

طرح ها و نوشته ها را در لیبل های پلی کربنات به دو صورت چاپ میشوند. روش اصلی آن که کاربردی تر است و امکان چاپ برجسته نیز بروی آن وجود دارد چاپ سیلکی است که از مقاوت و استحکام بالایی برخوردار است.روش بعدی در چاپ لیبل پلی کربنات, نمونه زنی است که مقاومتی در مقابل رطوبت و ساییدگی ندارد و کاربرد آن در چاپ لیبل های نمونه است.

برای محافظت ار دستگاه های حساس شما که در معرض اسیب های محیطی قرار دارند استفاده از لیبل پلی کربنات بهترین انتخاب است.برای سفارش چاپ انواع لیبل ها در کاربرد های مختلف تزیینی و صنعتی با ما تماس بگیرید.

چاپ لیبل پلی کربنات در تهران

ساخت لیبل پلی کربنات

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید