چاپ لیبل های ژله ای

چاپ لیبل های ژله ای:

چاپ لیبل های ژله ای به چه صورت می باشد؟ در این نوشته سعی بر آن شده که بعد از یک تعریف اجمالی روی لیبل ژله ای و معرفی آن به چاپ لیبل های ژله ای پرداخته شود.

لیبل ژله ای چیست؟

استفاده از لیبل های ژله ای یکی از روش های تبلیغاتی و خلاقانه می باشد که بر روی کالاها نصب می شود. در واقع می توان بر اساس لوگو و برند مورد نظر خود در شکل ها و قالب های مختلف سفارش داد و بر روی کالای خود نصب کرد. البته باید به این نکته توجه داشت که کالا چیست و بر اساس نوع کالا و اندازه آن ، لبیل های ژله ای ساخته می شود.

چاپ لیبل های ژله ای

ویژگی های لیبل ژله ای:

تنوع رنگی

غیر قابل شکستن و انعطاف پذیری

نصب آسان

هزینه مناسب و مقرون به صرفه بودن

مقاومت در برابر سایش دست

مقاومت در برابر حرارت

چاپ لیبل های ژله ای طبق ویژگی هایی که در بالا ذکر شد بر روی ورقه های پی وی سی می باشد.گاها با ریختن یووی  این لیبل ها را برجسته می کنند که باعث جذابیت بیشتر این لیبل ها می شود.

بعد از چاپ لیبل های ژله ای می توان به دلیل ویژگی هایی که گفته شد روی محصولات مختلفی اعم از بهداشتی و صنعتی مانند: پکیج ها، آبگرمکن های دیواری، پنجره ها، کامپیوتر، بطری ها، گالن های پلاستیکی، قوطی و ظروف شیشه ای و  چاپ گرها نصب کرد.

برچسب ها ، استیکرها و لیبل های ژله ای به طور کلی روش نوینی هستند در بحث تبلیغات و برند سازی. چرا که شما می توانید از این طریق برند و لوگوی مورد نظر خود را در طرح و قالب های مختلف و در رنگ های گوناگون ابتدا طراحی و برش داده و سپس نصب کنید.علاوه بر این شما می توانید مشخصات کالا را بر اساس نوع لیبل ، بر روی آن چاپ کنید.در نتیجه همان طور که می بینیم به دلیل ویژگی های لیبل ها ، چاپ لیبل های ژله ای درطیف گوناگونی انجام می شود.

لیبل ژله ای های مختلف

لیبل ژله ای چیست؟

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید