چاپ استیکر پشت چسب دار

چاپ استیکر پشت چسب دار

استیکر پشت چسب دار از موارد کاربردی چاپ های عریض و تبلیغات فضای داخلی و خارجی محسوب می شود که عموما از جنس پی وی سی می باشند و در برابر عوامل مختلف از جمله ی آب و پاره شدن مقاوم هستند.

چاپ استیکر پشت چسب دار بسیار مقرون به صرفه بوده و در زمینه های متفاوتی از جمله ی صنایع غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تبلیغات بر روی وسایل نقلیه، تبلیغات در شیشه های ساختمانی و یا مغازه هاو هم چنین تزیین محیط داخلی منازل و اداره جات مورد استفاده قرار می گیرد.

استیکر پشت چسب دار

این محصول از لایه ای نازک و پشت چسب دار به همراه محتوای تبلیغاتی شما روی استیکر چاپ و در محل مورد نظر چسبانده می شود. این محصول دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله ی آن می توان به استیکر شیشه ای، زمینه سفید پ، رنگی، شبرنگی، براق و مات اشاره نمود.

استفاده از این محصول مزیت های خاص خودش را دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

از این محصول می توانیم به عنوان جایگزینی ارزان قیمت بجای کاغذ های دیواری استفاده نمود، این محصول یکی از متریال های مهم تزیینی و تبلیغاتی فضای داخلی و خارجی محسوب می شود همچنین طرح های زیبایی بر دیوار و یا مکان هایی مانند اتوبوس و یا دیگر وسایل نقلیه عمومی می توان ایجاد نمود.

از ویژگی های جالب استیکر پشت چسب دار می توان به قابل شستشو بودن، ایجاد دکوراسیونی زیبا با هزینه کم و همینطور امکان نصب بر روی تمامی نقاط مانند سطوح روغنی، شیشه ای و … را دارا است.

باید توجه داشت که قبل از نصب ابتدا باید محل مورد نظر تمیز شود و دز صورت امکان پس از شستشو اقدام به نصب استیکر نماییم. همچنین اگر قرار است این استیکر ها در فضای باز نصب شوند باید از نوع مرغوب و با کیفیت بالای آن استفاده نمود.

استیکر پشت چسبدار

آسمان مجازی

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید