پوستر دیواری سه بعدی مدرن

پوستر دیواری سه بعدی مدرن

پوستر دیواری سه بعدی مدرن از چندین قطعات تشکیل شده که در کنار هم قرار می گیرند و یک تصویر بزرگ را تشکیل می دهند. پوستر های دیواری از نظر سبک به چهار دسته مدرن، سنتی، ساده، و سه بعدی وجود دارد. پوستر دیواری با کاغذ دیواری متفاوت از و نباید به اشتباه این دو را یکی فرض کرد.

از نظر کارکرد پوستر دیواری سه بعدی کاملا متفاوت است چه از نظر طرح و چه از نظر رنگ. کاربرد زیاد پوستر باعث شده امروزه جایگاه ویژه ای بخصوص در منازل پیدا کند. یکی از تفاوت های عمده پوستر دیواری با کاغذ دیواری طرح های متنوه و بدون تکرار می باشد مثلا طرح یک منظره زیبا که در آن درختان فراوان به همراه رودخانه ای را تصور کنید. و یا طرح تیم فوتبال را بر روی دیوار اتاق و یا طرح شخصیت های معروفی مثل خوانندگان، بازیگران و یا…

پوستر دیواری سه بعدی مدرنویژگی های پوستر دیواری سه بعدی

یکی از ویژگی های پوستر دیواری سه بعدی مدرن این است که می توان انها را تمیز کرد بدون انکه در کیفیت آن تغییری ایجاد شود و یا از بین برود. در نصب پوستر دیواری سه بعدی مدرن به این نکته توجه کنید که بزرگترین دیوار را انتخاب کنید تا جلوه و زیبایی طرح به خوبی دیده شود. معمولا پوستر دیواری سه بعدی مدرن در طرح های متنوع مانند دیوار گرافیتی، نقاشی مدرن، طرح درخت های انبوه،طرح چوب های طبیعی، طرح انواع گل(رز رنگی، لیلیوم، محمدی)، طرح چوب های رنگارنگ، شکوفه های سیب، آجر سفالی، دیوار سنگی و…. وجود دارد.

محل های استفاده ی پوستر دیواری سه بعدی

از کاربرد های پوستر دیواری سه بعدی مدرن در محل کار، اتاق کودک، محیط های اداری، استادیوم ها، شرکت ها می باشد. البته کاربرد عمده آن در منازل می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فردی که پوستر دیواری سه بعدی مدرن دارد این است که در ابعاد و اندازه های مختلف در بازار موجود می باشند. همچنین از نظر قیمت میتوان با مناسب ترین قیمت پوستر دیواری سه بعدی مدرن را تهیه کرد.

پوستر دیواری سه بعدی طبیعت

سفارش پوستر دیواری سه بعدی

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید