پوستر دیواری سه بعدی طرح گل

پوستر دیواری سه بعدی طرح گل

از جمله طرح هایی به شکل سه بعدی  بر روی پوستر دیواری چاپ میشود، پوستر دیواری سه بعدی طرح گل می باشد. پوستر دیواری سه بعدی را می توان بر اساس نوع رنگ(ابی، سبز، زرد، نارنجی، قرمز و…)، بر اساس قیمت(ارزان قیمت، گران قیمت و قیمت متوسط) ،بر اساس مکان(اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی، محیط اداری) ، بر اساس جنس(مخمل، قابل شستشو، شنی، کریستالی) بر اساس سبک(شاین، کلاسیک، مدرن، لاکچری، پوستری، اسپرت) و بر اساس طرح طبقه بندی کرد.

طرح های پوستر دیواری سه بعدی

طرح های متنوعی بر روی پوستر دیواری سه بعدی چاپ می شود که شامل طرح گل، طرح چوب،  طرح سنگ، طرح برگ، طرح باب اسفنجی، طرح نقشه جهان، طرح نوشته انگلیسی، طرح سنتی، طرح انتیک و …. در بین همه این طرح ها پوستر دیواری سه بعدی طرح گل مشتریان زیادی دارد. از کاربرد های پوستر دیواری سه بعدی طرح گل بیشتر در پذیرایی خانه ها می باشد که فضای اتاق را بسیار دیدنی می کند.

پوستر دیواری سه بعدی طرح گلپوستر دیواری سه بعدی طرح گل چیست؟

پوستر دیواری سه بعدی طرح گل شامل طرح های گل گلی یا طرح گل ریز و درشت و یا تک گل های بزرگ می باشد. که معمولا طرح گل گلی که در آن از گل های ریز کار شده استقبال کمتری دارد چرا که باعث خستگی چشم می شود. همچنین باید به این نکته توجه داشت که بایددر انتخاب رنگ پوستر دیواری توجه زیادی داشت تا با دکوراسیون منزل همخوانی داشته باشد تا بتوان جلوه بسیار قشنگ و لاکچری را ایجاد کرد.

پوستر دیواری سه بعدی دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که می توان موارد زیر را نام برد:
  • قیمت مناسب
  • اجرای آسان و سریع در نصب
  • تنوع زیاد در طرح
  • عدم خرابکاری در نصب
  • تنوع زیاد در رنگ
  • عدم محدودیت در انتخاب سایز
  • قابل شستشو

عواملی که در قیمت پوستر دیواری سه بعدی طرح گل تاثیر دارد جنس متریال، نوع برند، گرماژ کاغذ، نوع طرح می باشد.

پوستر های دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید