پوستر دیواری سه بعدی آتلیه

پوستر دیواری سه بعدی آتلیه

پوستر دیواری سه بعدی آتلیه بستگی به نوع دیزاین اتلیه تهیه و تنظیم می شود که با زم به اندازه و سبک کار طراحی و تولید می شود. در پوستر دیواری برای اتلیه معمولا از عکسای عروس داماد و یا منظره های رویایی  که هر فرد آرزوی رفتن به آنجا را دارد تداعی می کند و یا بسته به نوع کاربری اتلیه کودک و یا عروس داماد متغییر است.

برای مثال برای کودک از پوستر های دیواری سه بعدی عروسک یا حیواناتی که کودکان دوست دارد استفاده می شود یا شهر بازی  که از جمله آن ها است.  در پوستر دیواری سه بعدی آتلیه عروس تنوع بسیار زیادی وجود دارد مانند یک منظره که عروس داماد دوس دارد آنجا باشند. مانند لب دریا جنگل کوه و یا خانه های که رویایی هستن ویا پرسپکتیو یه عروس داماد که هم نمونه کار اتلیه و ایمکه محیطی کاملا آتلیه به وجود می آید.

در آتلیه عروس داماد که از پوستر  سه بعدی استفاده می شود برای اینکه ذوق انها را بیشترو هیجان زده کنند زیرا بادیدن این پوسترها تداعی روزهای خوب می شود و یا برای همراهان انها تداعی خاطرات شیرین اون لحظه به وجود میاید که بسیار عالی و خوب است زیرا مراجعه کننده ها را کاملا جذب خود می کند.

در پوستر دیواری سه بعدی آتلیه باید به چند نکته توجه کرد:

  • رنگ پوستر
  • جای که در دید باشد
  • زیاد زیر دست و پا نباشد
  • کیفیت چاپ آن بالا باشد

در آتلیه کودک هم باید از بزرگ نمایی واقعا  دوری کنید پوستر دیواری سه بعدی آتلیه کودک از شخصیت های  کارتنی بسیار استفاده می شود زیرا همه حواس کودک را به خود جلب می کند و راحت تر می شود از ان ها عکس گرفت  و اینکه گاهی اوقات با دیدن این پوسترها ذوق زده شدن وخنده ای که می کنند و باعث سوژه عکاسی می شود.

پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید