پوسترهای دیواری سه بعدی

پوسترهای دیواری سه بعدی:

پوسترهای دیواری سه بعدی در واقع یک نوع دیوارپوش است که در طراحی و دکوراسیون داخل منازل و محل کار بسیار رایج شده است.به نوعی می توان گفت پوسترهای دیواری سه بعدی همان کاغذ دیواری سه بعدی است.البته تفاوت کوچکی بین آن ها وجود دارد.

پوسترهای دیواری سه بعدی

تفاوت پوستر دیواری سه بعدی با کاغذهای دیواری سه بعدی:

شما وقتی نام پوستر را می شنوید ، عموما در ذهن تصاویر بزرگ و کامل را متصور می شوید.دقیقا تفاوت پوسترهای دیواری سه بعدی با کاغذ دیواری سه بعدی در همین است.

ویژگی های خاص پوسترهای دیواری سه بعدی:

  • تصاویر بزرگ و کامل
  • تصاویری که برای چاپ این گونه پوسترها داده می شود اصولا باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و مسلما خروجی پوسترهای دیواری سه بعدی زنده تر و با کیفیت تر از کاغذ دیواری سه بعدی است.
  • اگر شما دو فاکتور ذکر شده در بالا را کنار هم قرار دهید به این نتیجه می رسید که خروجی پوستر، خواه ناخواه سه بعدی می شود.
چرا پوستر و کاغذ دیواری سه بعدی به این میزان امروزه خواهان یافته است:

یکی از دلایل مهم این موضوع می تواند زندگی ماشینی امروز ، و فضاهای کوچکی که مردم مجبور هستند چه در محل کار و چه در منازل خود روز را گذران کنند، باشد. مسلما یکنواختی و کوچک بودن خیلی از فضاهای کار و زندگی باعث خستگی مضاعف روح می شود. یکی از خلاقیت های بشر امروز برای رفع این خستگی و ایجاد نشاط و همچنین تغییر فضا همین پوستر و کاغذ دیواری سه بعدی می باشد.هستند بسیار زوج های جوانی که برای ثبت لحظه های ناب زندگی مانند لبخندهای شروع زندگی مشترک، از این خلاقیت استفاده کرده و برای همیشه آن لحظه را ثبت روی دیوار به کمک پوسترهای دیواری سه بعدی ثبت می کنند.

پوسترها و کاغذ دیواری های سه بعدی طرح های متنوعی دارد مانند طرح منظره، سنگ، جنگل، یا تصاویر انتزاعی و هنری.

پوستر دیواری سه بعدی دریا

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید