پنل های روشنایی آسمان مجازی

پنل های روشنایی آسمان مجازی

اکثریت شما با  انواع سقف های کاذب و انواع مختلف آن کم و زیاد آشنایی دارید و می دانید که “سقف کاذب سقف ثانویه ای است که پایین تر از سقف اصلی درست شده و به سقف نخستین و دیوارهای مجاور متصل شده و وزن آن به وسیله سازه اصلی نگهداری می‌شود؛در مجموع موارد اصلی کاربرد سقف کاذب شامل : عبور تاسیسات ، آکوستیک کردن ، موارد دکوراتیو ، سبک کردن ساختمان در برجها ، هدایت کردن و مقابله با هدر شدن حرارت و رطوبت ، نورپردازی  زیبا توسط پنل های روشنایی آسمان مجازی با شرایط کار و زندگی و… می باشد.

سقف کاذب در نوع ها و اشکال مختلفی در بازار وجود دارد که عبارتند از:  سقف کاذب با رابیتس و اندود ، سقف کاذب آکوستیک ، سقف کاذب آلومینیومی وانواع مختلف دیگر  و همینطور نسل جدید سقف های کاذب به نام آسمان مجازی.

فلسفه وجودی آسمان مجازی

با توجه به این موضوع که زندگی در مکان های شلوغ و کثیف شهری تاثیر غیر ارادی و زیادی در از بین رفتن آرامش و آسایش روحی و روانی ساکنان شهرها دارد، استفاده از محصولتی که این تاثیر زیان آور را (هرچند کم) کم کند لازم به نظر می رسد

یکی از علت های کاهش دهنده ی اضطراب و خستگی روحی و روانی  حاصل از محیط بیرون، طراحی خلاقانه و آرامش دهنده محیط داخلی خانه و ( یا محیط کار ) یا به اصلاح دکوراسیون داخلی است. و باز از علت های به دست آوردن یک فضا(دکوراسیون) مناسب ، استفاده بهینه از  عواملی است که با تاثیر گزاری مستقیم و یا غیر مستقیم خود بر ما تا حد امکان آرامش دیداری و در حاصل آرامش روحی (یا کاهش آسیب های روحی  روزمره ) را در پی دارد.

با توجه به این فاکتور که این نوع از سقف کاذب و پنل های روشنایی آسمان مجازی هم مسیر با فطرت طبیعت گرا و آزاد روح  ما انسان هاست و تا اندازه زیادی طراحی خلاقانه ، زنده و طبیعی، این محصول محبوب و پر فروش کرده که ، با اقبال زیادی در دنیا و همچنین در ایران عزیز مواجه شده است

 

استفاده از بهترین پنل های روشنایی آسمان مجازی در مجموعه سپیا ، افتخاری عظیم برای ماست .

آسمان مجازی آتلیه

آسمان مجازی تالمن طیف

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید