لیبل ژله ی

لیبل ژله ی: 

لیبل ژله ای در واقع یک نوع برچسپ ژله ای است، که امروزه در بین محصولات بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

مزایایی لیبل ژله ی:

جذابیت لیبل ژله ی بیشتر به دلیل تنوع رنگ،طرح و حالت برجسته و کریستالی است و همچنین عدم محدودیتی که در این حیطه دارد.مسلما این ویژگی ها در کنار یکدیگر وقتی بر روی یک محصول می نشینند باعث زیبایی مضاعف می شود.علاوه بر این لیبل های ژله ای دارای خاصیت شفافیت هستند که این خود باعث چند برابر شدن جلب نظر مشتری می شود.

لیبل ژله ی

کاربرد لیبل ژله ی:

مهم ترین و اصلی ترین کاربرد لیبل ژله ی برای معرفی شرکت ها می باشد. همچنین دیده شدن هرچه بهتر برند این شرکت ها که  روی محصولات چسبانده می شود. در واقع این دائم دیده شدن و هر چه بیشتر شدن برند ، باعث معرفی هر چه بهتر و بیشتر شرکت می شود.

سایز لیبل ژله ای:

عموما ابعاد لیبل ژله ی ۳*۳ سانتی متر می باشد.البته این به این معنا نیست که محدودیتی در اندازه و ابعاد لیبل ژله ی وجود ندارد.

با توجه به مارک ها و برندهای مختلف در زمینه تولید لیبل های ژله ی ، ماده استفاده شده برای تولید  و مدت ضمانت آن متفاوت است.بار دیگر ذکر می شود که محدودیتی در جنس وجود ندارد.

به طور مثال لیبل ژله ای در مائده دیزاین ، پلی اورتون است. جنس آن ایتالیایی بوده. ۳ سال هم ضمانت دارد.

به طور خلاصه باید گفت لیبل ژله ی ، نوعی  مارک کریستالی است که هیچ گونه محدودیتی به هیچ وجه در شکل ، اندازه، طرح و جنس وجود ندارد.

همچنین این نوع لیبل ها به دلیل برچسب پشت آن ها هزینه نصب  را نخواهند داشت.

باید ذکر شود که به غیر از لیبل های ژله ای که در این نوشته  تعریف کوتاهی از آن شد، انواع گوناگون دیگری از لیبل ها وجود دارد که به طور کلی در دسته لیبل های پلی کربنات قرار می گیرد. اما شاید به دلیل شفاف بودن لیبل ژله ای به طور خاص مورد استقبال قرار گرفته است.

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید