لیبل ژله ای اموال اداری

لیبل ژله ای اموال اداری

طراحی و چاپ لیبل ژله ای اموال اداری که اندازه و ظرافت خاص خودش را دارد و تقریبا میشه گفت که با لیبل های دیگر متفاوت است. این تفاوت ها از نظر شکل و اندازه متفاوت است و در اندازه استاندارد ۵۰*۱۵ میلیمتر  می باشد. لازم بذکر است که اندازه لیبل بسته به اندازه مشتری قابل تغییر می باشد.

لیبل ژله ای اموال اداری مانند لیبل های دیگر  از تنوع رنگی بهره می برد و قابل چاپ است. در لیبل های اداری چسبی که برای چسباندن ان استفاده می شود بسیار  چسیندگی بالای دارئد و به راحتی کنده نمی شود.

به دلیل اینکه ممکن از اموال سو استفاده شود از چسب های استفاده می کنند که تقریبا غیر قابل کندن و طول عمر بالای نسبت به چسب های دیگر دارد. نکته جالب توجه این است که لیبل های اداری تحمل درجه گرمای ۲۸۰ درجه را دارد  و  اینکه در انواع سطوح مانند چوب و آهن و سنگ را دارد و نکته مهم این است که در سطوح روغنی نیز قابل چسباندن است. لیبل ژله ای اموال اداری از لطافت و نرمی خاصی برخوردار هستند تا در هر سطوحی قابل چسبیدن باشند. در لیبل ژله ای اموال اداری اداری که بعضی از انها قابل شبرنگ شدن هم دارند تا در اثر تابش نور بر روی آن ها انعکاس نور باعث رویت آن ها شود.

 

لیبل ژله ای اموال اداری

انواع لیبل های اداری که به شرح زیر است:

  • لیبل گارانتی
  • لیبل پلمپ
  • لیبل امنیتی
  • لیبل شناسای اموال

لیبل ژله ای اموال اداری قابلیت اینکه در آن ها از شماره دارای زده شود را دارا هستند تا مشخص شود که این لیبل ها برای کجا و چه اداره ای هستند. نکته قابل تامل در این است که این لیبل های که دارای  شماره دارای هستند یک لیست مادر هم دارند که طبق ان کد گذاری می شود و از روی لیست مادر میشود مشخصات لیبل را تعیین کرد.

لیبل ژله ای چیست؟

لیبل ژله ای های مختلف

لیبل های ژله ای

دستگاه لیبل ژله ای

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید