لیبل پلی کربنات

لیبل پلی کربنات

لیبل هایی که بر روی پانل دستگاه های الکترونیکی و دستگاه های صنعتی چسبانده می شودو به صورت رنگی می باشد لیبل پلی کربنات می باشد که بدلیل استحکام بالا،چاپ آنها در برابر سایش و دست کشیدن زیاد از بین نمی رود.

بیشتر موارد استفاده لیبل پلی کربنات در شرکت ها و کارخانجات می باشد که برای پنل های دستگاه ها استفاده می شود و قسمتی از ان که جای دمه ها می باشد برش داده می شود. اگر به هر دلیلی کلیدهای  دستگاه شما ظاهری زیبا ندارد و یا حساس به رطوبت و ضربه باشد میتوانید لیبل پلی کربنات با هر طرحی را برای دستگاهتان داشته باشید.یا اگر دستگاه شما ظاهری زیبا ندارد میتوانید با پوشش پلی کربنات ظاهری زیبا را برای دستگاهتان با طح دلخواه خود داشته باشید همچنین می توانید با کمی خلاقیت متناسب با محیط کارتان طراحی لیبل را داشته باشید. و سوال این مسئله ظاهری و زیبایی میتوانید دستگاهتان را در برابر ضربه ،سایش، نور و رطوبت محافظت کنید.

لیبل پلی کربنات

بر روی دستگاه شما لیبل پلی کربنات هم می تواند  روی پنل قرار بگیرد و هم میتواند اگر نمایشگر داشته باشد بر روی آن با زمینه شفاف که در کار نمیشگر اختلالی ایجاد نشود از نرم افزار کورال می توانید برای کشیدن طرح خود استفاده کنید که در چاپ لیبل پلی کربنات تغییری پیش نیاید.

انواع لیبل پلی کربنات:

لیبل پلی کربنات مانند لیبل ژله ای دارای تنوع بالایی می باشد. چاپ این لیبل ها به دو صورت انجام می پذیرد مهم ترین روش چاپ این لیبل،چاپ سیلیکی بر روی ورق پلی کربنات می باشد. در این روش می توان طرح لیبل را می توان بصورت برجسته چاپ کرد.روش دوم یا روش فرعی،روش نمونه زنی است که این نوع لیبل هیچ گونه مقاومتی در برابر آب و سایش ندارد و تنها در برابر نور می تواند مقاومت کند. این روش برای چاپ لیبل های نمونه استفاده می شود.

آسمان مجازی

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید