لیبل پلی کربنات چیست؟

لیبل پلی کربنات چیست؟

لیبل پلی کربنات چیست؟ لیبل پلی کربنات لیبل های محکمی میباشند که برروی پانل دستگاه های الکترونیکی و دستگاه های صنعتی چسبانده میشود و از استحکام بالایی برخوردار است که در برابر سایش و دست کشیدن زیاد چاپ روی ان از بین نمیرود.

لیبل پلی کربنات مورد استفاده شرکت ها و کارگاه هایی میباشد که دستگاه تولید میکنند و برای پنل ان نیاز به لیبل پلی کربنات دارند که برچشب های پلی کربنات بصورت رنگی بوده قسمت هایی از ان برای دکمه های دستگاه ها برش میخورد.

ازلیبل پلی کربنات روی کیبورد ها هم استفاده میشود .اگر دستگاهتان ظاهر مناسبی ندارو و کلید های ان فاقد محافظ میباشند و یا دستگاهتان د برابر عوامل خارجی همچون رطوبت و نور حساس است میتوانید با استفاده از پوشش پلی کربنات ظاهری مناسب به دستگاه خود ببخشید و در برابر رطوبت و عوامل خارجی از ان محافظت نمایید.

لیبل پلی کربنات چیست؟

لیبل پلی کربنات تخصصی

لیبل های پلی کربنات با هر طرحی که مدنظر شماست طراحی شده و مختص دیتگاه شما تولید میگردد و بر روی لیبل کاربری شمل که ممکن است شامل صفحه کلید و یا صفحه نمایشگر باشد قرار میگیرد. نوشته های چاپی لیبل پلی کربنات بصورتی است که خود نوشته های چاپ شده از دوام بسیار بالایی در مقابل سایش و اب برخوردار است .

این نوع لیبل از نظر طرح و رنگ همانند سایر لیبل های کاغذی دارای تنوع است و میتوان نوشته ها و طرح های مختلف را با رنگ ها و اشکال مختلف بر روی ورقه های پلی کربنات چاپ کرد.روش چاپ لیبل های پلی کربنات با لیبل ها یمعمولی و کاغذی متفاوت است.

چاپ لیبل های پلی کربنات به دو صورت انجام میشود،اصلی ترین روش چاپ سیلکی برروی ورقه پلی کربنات است.در این روش ،لیبل دارای مقاومت بالایی در برابر سایش و ضد اب میشود.همچنین میتوان طرح آن را بصورت برجسته جاپ کرد.روش دوم ،روش نمونه زنی است که این روش تنها برای چاپ لیبل های نمونه استفاده میشود و هیچ گونه مقاومتی در برابر ای و سایش ندارد.

آسمان مجازی

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید