لیبل پشت چسب دار پلی کربنات

لیبل پشت چسب دار پلی کربنات

لیبل پشت چسب دار پلی کربنات ، لیبلی است که بر روی مشخص شدن دستگاه های صنعتی و الکترونیکی استفاده می شود.لیبل های پشت چسب دار پلی کربنات  از استحکام بالایی برخوردار می باشد.در واقع این لیبل ها در برابر سایش و دست کشیدن زیاد مقاوم می باشند و در برابر عوامل خارجی و رطوبت نیز مقاومت نشان می دهند.به طور مثال لیبل پست چسب دار پلی کربنات بر روی برخی کیبوردها  استفاده می شود.

لیبل پشت چسب دار پلی کربنات در واقع ظاهری مناسب و زیبا به این دستگاه الکترونیکی و صنعتی می بخشند.شما می توانید با توجه به دستگاه خود  و حتی  برخی محصولات، این لیبل ها را سفارش دهید. لیبل پشت چسب دار پلی کربنات مربوطه  با توجه به نظر شما با الگو و ابعادی که مد نظر شماست توسط نرم افزار کورل طراحی می شود و در پنل کاربری شما ذخیره و تولید می شود.سپس برش داده شده بر روی دکمه ها و دستگاه نصب می شود.

لیبل پشت چسب دار پلی کربناتچند نمونه از انواع لیبل پشت چسب دار پلی کربنات

  • لیبل پشت چسب دار ژله ای
  • لیبل پشت چسب دار کاغذی
  • لیبل پشت چسب دار شیشه ای
  • لیبل پشت چسب دار شیشه ای مات
  • لیبل پشت چسب دار شیشه ای سفید
  • لیبل پشت چسب دار گچی

نحوه نصب لیبل پشت چسب دار پلی کربنات

به دلیل چسبی که در پشت این لیبل ها قرار گرفته، نحوه نصب آن ها آسان است. گاها مشتریان خود نصب لیبل را برعهده می گیرند.هرچند بهتر است که توسط کارشناسان این اتفاق بیفتد تا با ظاهری بهتر روی دستگاه قرار بگیرند.

این لیبل ها در کیفیت های مختلف تولید می شوند، که این موضوع بسته به نوع کاغذی است که استفاده می کنند و طرح را روی آن چاپ می کنند.برخی از کاغذهایی که در این زمینه استفاده می شود، کاغذ گلاسه و متالایز پشت چسبدار، دو نوع از این کاغذ ها می باشد.

یکی از کاربردهای مهم لیبل  پشت چسب دار پلی کربنات در زمینه آرایشی بهداشتی و روغنی می باشد.در مورد این گونه محصولات ، اهمیت لیبل پشت چسب دار پلی کربنات به خوبی حس می شود. چرا که در اینگونه موارد به دلیل ماهیت محصولات مقاومت برچسب ها و لیبل ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید