لیبل های ژله ای

لیبل های ژله ای

لیبل ژله ای لیبل هایی تمام رنگی هستند که یک لایه ژله ای باریک روی آن کشیده میشود که موجب زیبایی طرح چاپی میشود.این لیبل ها میتوانند در انواع رنگ ها و اشکال مختلف مانند دایره و بیضی و مربع و مستطیل طراحی و ساخته شوند.از آنچایی که لیبل های کاغذی در شرایط آب و هوایی مختلف آسیب پذیر و مستحلک میشوند و با توجه به خش پذیری و ضد آب نبودن آنها استفاده از لیبل ژله ای میتواند راهکاری بسیار مناسب باشد برای تولید کنندگان باشد.

لیبل ژله ای و یا مارک کریستالی یکی از محصولات پرکاربرد میباشند که در انواع طرح ها جذاب و سایزهای مختلف تولید شده و می تواند برای معرفی کسب و کار و یا برند شما راهکاری ایده آل باشد..لیبل ژله ای به دلیل برخورداری از ظاهری شفاف و چشم گیر و همچنین هزینه تولید ناچیز و مقرون به صرفه میتواند در معرفی محصول شما و همچنین برندسازی تاثیر بسازی داشته باشد.

لیبل ژله ای

طراحی لیبل های ژله ای

در طراحی و ساخت این لیبل ها محدودیتی از نظر اندازه و طرح چاپی وجود نداره.در فرآیند تولید لیبل ژله ای در ابتدا طرح لیبل توسط دستگاه لیبل پرینتر بروی کاغذ چاپ شده و برش میخورد و بعد از آن ماده ای ژله ای به نام رزین برای روی کشیده میشود. این لیبل ها در مقابل آب و ساییدگی و ضربه استحکام مناسبی دارند و همچنین از انعطاف خوبی برخوردار هستند که مزیتی برای این محصول به حساب می آیند و برای نصب بر روی محصولاتی که در معرض ضربه و یا سایش قرار دارند بسیار کاربردی میباشد.

شما میتوانید با قیمتی مناسب و باکیفیتی بالا و در طرح ها و رنگ های مختلف لیبل ژله ای در محصولات خود بکار ببرید و تاثیر آن را در برند سازی و رونق کسب و کار خود مشاهده کنید.

تولید لیبل ژله ای

لیبل ژله ای های مختلف

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید