لیبل های پلی کربنات

لیبل های پلی کربنات:

لیبل های پلی کربنات لیبل های محکمی هستند که برای بهتر شدن ظاهر دستگاه های بزرگ صنعتی و الکترونیکی به کار می رود.در واقع بر روی پنل های دستگاه ها چسبانده می شود.

 

لیبل های پلی کربنات

به عبارتی دیگر در کارخانه ها و کارگاه ها برای بهتر شدن پنل دستگاه های تولید شده ، پنل مورد نظر روی ورقه های پلی کربنات پیاده سازی می شود و در نهایت با توجه به دستگاه و دکمه ها و پنل، لیبل پلی کربنات برش می خورد.

یکی از مثال هایی که برای لیبل های پلی کربنات میتوان زد ، کیبوردهایی است که تقریبا همه ما تاکنون با آنها سر و کار داشته ایم.

چرا از لیبل های پلی کربنات استفاده می شود؟

در واقع لیبل های پلی کربنات یک سری مزیت هایی دارد که باعث می شود صنعت گران به سمت استفاده از لیبل های چلی کربنات روی بیاورند.

مزیت های لیبل پلی کربنات:

  • مهم ترین مزیت لیبل های پلی کربنات دوام بالای آن ها می باشد. در واقع پنل هایی که بر روی لیبل های پلی کربنات چاپ می شوند به گونه ای مقاوم در برابر نور، سایش دست می باشند.که این خود امر بسیار مهمی است. چرا که خیلی از دستگاه هایی که از آن صحبت می شود ، در همان محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و این امر مهمی است که با به کمک پنل هایی که از جنس لیبل پلی کربنات است ، نوشته های روی پنل ها به مرور زمان از بین نرود.
  • دیگر مزیت لیبل های پلی کربنات ، انعطاف پذیری این لیبل ها در برابر پذیرش و پیاده سازی هر گونه طرح و طیف رنگی است.شما می توانید به کمک نرم افزارهای مختلفی هم چون کورل پنل دستگاه های مربوطه را طراحی کنید و سپس برای چاپ و برش سفارش دهید.

روش چاپ لیبل پلی کربنات:

روش چاپ لیبل پلی کربنات متفاوت از روش چاپ لیبل های کاغذی و معمولی است. اساسا روش چاپ لیبل پلی کربنات به دو صورت می باشد.

  • چاپ نمونه زنی: این روش هیچ گونه مقاومتی ندارد. و تنها برای چاپ نمونه استفاده می شود.
  • چاپ سیلکی: این روش در واقع اصلی ترین روش است. که از مقاومت بالایی برخوردار است و ضد آب و ضد خراش می باشد.

لیبل پلی کربنات چیست؟

 

 

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید