قیمت لیبل ژله ای

قیمت لیبل ژله ای:

قیمت لیبل ژله ای بسته به مواد استفاده شدیه در ساخت و نوع لیبل ژله ای متنوع است.از طرفی شرکت ها براساس نوع کارخود هر کدام لیست قیمت لیبل ژله ای مخصوص به خود را دارند.

لیبل ژله ای:

لیبل ژله ای ، لوگو و طرح هایی هستند که بر روی ورقه های پی وی سی پیاده سازی و برش داده می شوند. البته همه چیز به همین راحتی که در یک جمله گفته شد، نیست.بعد از پیاده سازی طرح های لیبل ژله ای ، مرحله بعد تزریق ماده ای به نام پلی اورتان خالص می باشد.این کار بدان جهت است که لیبل ژله ای به اندازه لازم ضخامت پیدا کند.

کاربرد لیبل ژله ای:

لیبل ژله ای همان طور که به نوعی در بالا هم عنوان شد به نوعی معرف برند شرکت و محصول شرکت شما اما به شکلی حرفه ای تر می باشد.طرح و لوگوی اتنخاب شده شما، رنگ هایی که برای لوگو انتخاب میکنید و افکت هایی مانند برجستگی بر روی این لیبل ها ، شفافیت، و  سه بعدی کردن، همه و همه عواملی هستند که نظر مخاطب را به خود جلب می کند. هرچه لیبل ژله ای گیراتر و جذاب تر ساخته شده باشد، در ذهن مخاطب حک خواهد شد و به یاد خواهد ماند.

در نتیجه مهم ترین و اصلی ترین کاری که لیبل های ژله ای انجام می دهند ،معرفی برند و محصول شما و تبلیغ آن به شکلی حرفه ای است.

قیمت لیبل ژله ایعواملی که بر روی قیمت لیبل ژله ای تاثیرگذار است:

  • مواد مصرفی برای ساخت لیبل ژله ای
  • مهارت و سابقه شرکتی که ساخت لیبل ژله ای را بر عهده می گیرد.
  • افکت ها و رنگ های استفاده شده در لوگو و طرح سفارش داده شده
پرکاربردترین استفاده از لیبل ژله ای:
  • لوازم خانگی: مانند یخچال های خانگی، آبگرمکن های دیواری، پکیج ها، درب های آلمینیومی ، مبلمان، کامپیوتر
  • دستگاه های صنعتی
  • دکمه های خودرو

قیمت لیبل ژله ای شاید در بین شرکت های مختلف تعرفه مشخص و خاصی نداشته باشد. اما هزینه ای است که اگر درست صرف شود ، یعنی به شرکت ماهری سپرده شود مسلما می تواند به تبلیغات برند و محصول شما کمک شایانی بکند.

سخن آخر

باید در حین انتخاب بین شرکت های تولید لیبل ژله ای برای هر چه بهتر انجام شدن کار خود ، شرکت با سابقه تری را برگزینید ، مسلما اینگونه شرکت ها قیمت لیبل ژله ای منطقی  را در اختیار شما قرار می دهند.که برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.چون برایند کار شما ، برایند خوبی خواهد شد.

لیبل ژله ای چیست؟

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید