ساخت لیبل های پلی کربنات

ساخت لیبل های پلی کربنات:

ساخت لیبل های پلی کربنات یکی از روش هایی است که امروزه به کمک آن به دستگاه خود ظاهری بهتر و قابل قبول تر می بخشند.

در واقع به کمک دسته لیبل های مختلف، در صنعت امروز یک نوع نظم بخشی و سرو سامان دادن به دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی انجام می شود. یکی دیگر از دلایل مهمی که تولید کنندگان زیادی را به سمت و سوی ساخت لیبل های پلی کربنات سوق داده، این می باشد که این لیبل ها علاوه بر نظم بخشی، نقش یک شناسنامه را برای محصول پیدا میکند.و مخاطبان راغب به آن هستند ، محصولی را که در دست می گیرند دارای لیبلی باشد که مشخصات کالا یا لوگو و برند تولید کننده را به همراه داشته باشد.

ساخت لیبل های پلی کربنات

برخی از انواع لیبل ها :

لیبل پلی کربنات

لیبل ژله ای

لیبل شیشه ای یا کریستالی

لیبل های کاغذی

استیکرهای پشت چسب دار

هرکدام از لیبل هایی که در بالا نام برده شد. براساس نوع محصول و کالا و متناسب با کاربرد و اندازه آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت لیبل پلی کربنات به گونه ای انجام می شود که ضد آب،ضد خش،ضد سایش دست باشد.به عبارت دیگر ساخت لیبل های پلی کربنات به گونه ای می باشد که دارای مقاومت بالا باشد. چرا که اصلی ترین کاربرد لیبل پلی کربنات مصارف صنعتی و دستگاه های صنعتی است.

ساخت لیبل های پلی کربنات با لیبل های کاغذی و معمولی متفاوت است.ساخت آن روش های مختلفی دارد که مهم ترین و اصلی ترین آن روش، چاپ سیلکی است بر روی ورقه های پلی کربنات می باشد. روش نمونه زنی هم یکی دیگر از روش هاست که این روش تنها برای چاپ لیبل های نمونه می باشد.استثناء این گونه روش هیچ گونه مقاومتی ندارد.

یکی از پرکاربرد ترین مصارف لیبل پلی کربنات که برای آن ساخت و تولید می شود، روکش برای کلید ها، ال سی دی های دستگاه های الکترونیکی می باشد.

چاپ لیبل پلی کربنات

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید