خرید لیبل ژله ای

خرید لیبل ژله ای

لیبل ژله ای در طرح و رنگ و اندازه های مختلفی وجود دارد که با نیاز مشتری طراحی می شود  و بسته به اندازه  که جس دارد طراحی می شود.

کار اصلی لیبل ژله ای  این است که  اطلاعات محصول مواد تشکیل دهند محصول ادرس کار خانه و ساخت کدوم کشور است در ان استفاده می شود. در طراحی لیبل ژله ای که معمولا روی شیشه و یا اجسام شیشه ای استفاده می شود  تا نمایانگر اقتصادی بودن آن محصول  را دارا باشد.

خرید لیبل ژله ای

 لیبل ها به دو دسته تقسیم می شود:

  • لیبل های ساده
  • لیبل های ژله ای

در لیبل های ساده معمولا اطلاعات شرکت در ان ذکر می شود  که معمولا برای دور بسته بندی استفاده می شود. در آن طراحی های گرافیکی با پس زمینه های  که متناسب با محصول است استفاده می شود تا جلوه بسته بندی را بالاتر و بهتر نشان دهد و مهمتر اینکه مقرون به صرفه تر  است.

برای لیبل ژله ای که معمولا برای لوگو یا متن تخصصی که مختص یک شرکت است  استفاده می شود. به دلیل برجسته تر از لیبل های دیگر است. پس باعث جلب توجه بیشتری می شود  تا القای اون محصول را تداعی کند.

قیمت لیبل ژله ای از سانتیمتر مربع ۴۰ تومان است. ساخت لیبل ژله ای پیچیتر از ساخت لیبل های معمولی است چون در چند مرحله اماده می شود. مرحله اول کیفیت چاپ چون لیبل ژله ای معمولا کوچک هستن  که باید کیفیت ان بالا باشد.

در قسمت بعدی ماده ای به نام ژلاتین که با حرارت روی ان ریخت می شود و فضای بیرونی لیبل را در بر می گیرد. قسمت بعدی چسب پشت کار است پس باید بسار دقت شود تا نه زیاد چسب ریخت شود و نه خیلی کم که از روی محصول  لیبل بی افت چون معمولا این لیبل ها جدا از طرح هستن و بعدا به طرح اضافه می شود.

لیبل ژله ای چیست؟

لیبل ژله ی

چاپ لیبل ژله ای

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید