استیکر ژله ای

استیکر ژله ای

استیکر ژله ای یا لیبل ژله ای برچسبی نرم و انعطاف پذیر است که به صورت تمام رنگی چاپ شده و یک لایه ژله ای به ضخامت ۳ میلی متری روی آن کشیده شده و طرح های چاپی را بسیار جذاب و زیبا می کند. استیکر ژله ای یکی از رایج ترین و پرکاربرد ترین محصولاتی می باشد که در زمینه دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته است. استیکر های ژله ای به دلیل برچسب دار بودن هزینه نصب در مراحل تولید ندارند و به دلیل شفافیت و زیبایی که دارند مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته اند. این استیکر های ژله ای برای تزئین استفاده می شود و بیشتر جنبه فانتزی بودن دارد.

استیکر ژله ای به دلیل زیبا و ضد آب بودن تاثیر زیادی با استفاده از سه بعدی و شفاف بودن آن روی بیننده ایجاد می کند.

استیکر ژله ای

کاربرد استیکر ژله ای

کابرد استیکر ژله ای برروی کمد بچه ها، لوازم خانگی، دستگاه های صنعتی، روی یخچال خانگی، پکیج ها، کامپیوتر و… می باشد. برای طراحی و چاپ استیکر ژله ای پس از انجام مراحلی مانند طرح، اندازه، نوع جنس رزین تزریق می شود. شما می توانید آرم یا لوگوی شرکت خود را با طرح مورد پسند خود به استیکر ژله ای زیبایی تبدیل کنید.

در تولید استیکر ژله ای هیچ محدودیتی برای اندازه، نوع جنس، شکل ظاهری و طرح وجود ندارد و شما می توانید طرح دلخواه خود را سفارش دهید. استیکر های ژله ای در طرح هایی از جمله دایره، مستطیل، بیضی، مربع و دیگر قالب های مختلف و با توجه به سلیقه دلخواه شما طرراحی و ساخته می شود. ماده ای که در استیکر های ژله ای مورد استفاده قرار می گیرد، پلی اورتون که جنس آن ایتالیایی بوده، می باشد و باعث نرم شدن و غیرقابل شکستن استیکر ژله ای می شود و تغییر رنگ نمی دهد.

 

 

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید