آسمان مجازی گچی

آسمان مجازی گچی

امروزه برای زیبایی فضای داخلی اتاق، شرکت، محل کار از آسمان مجازی با جنس های مختلف و در طرح های گوناگون استفاده می کنند. تایل های آسمان مجازی به انواع آلومینیومی، گچی، پی وی سی، تایل آکوستیک U.S.G و … تقسیم می شود. آسمان مجازی گچی یکی از انواع آسمان مجازی هایی میباشد که بسیار کاربر دارد. قیمت این نوع از آسمان مجازی نسبت به آسمان مجازی پی وی سی ارزانتر می باشد.

ابعاد تایل های آسمان مجازی معمولا ۶۰در۶۰ میباشد. آسمان مجازی گچی این قابلیت را دارد در صورتی که ابعاد کوچکتر مورد نیاز باشد با برش دادن به ابعاد مورد نیاز دراوریم. یکی از مزیت های این محصول نصب سریع و آسان ان میباشد به طوری که در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین خرابی سقف های آسمان مجازی گچی را می توان نصب کرد و از زیبایی ان لذت برد. 

این محصول گرد و غبار را به خود جذب نمیکند از این رو کمتر نیاز به مراقبت دارد ولی باری اینکه طول عمر آن افزایش پیدا کند لازم است نحوه صحیح نظافت آن را هم بدانید.

آسمان مجازی گچینحوه نظافت آسمان مجازی گچی

در تمیز کردن تایل های آسمان مجازی گچی به هیچ عنوان از استون، تینرو یا حلال هایی از این دست استفاده نکنید. بهترین روش برای تمیز کردن استفاده از پارچه نمناک و شیشه پاک کن است. این محصول به شدت در مقابل وسایل تیز حساس میباشند و آسیب میبینند .

نصب تایل های آسمان مجازی گچی

نصب آسمان مجازی بسیار اسان میباشد بطوری که هر کدام از این تایل ها بر اساس طرح و شکل در قسمت مخصوص خود قرار میگیرد معمولا در هنگام نصب برای سولت و سرعت بیشتر تایل ها را شماره گذاری میکنند تا در کمترین زمان کار انجام شود.  

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات با کارشناسان ما درارتباط باشید.

طرح آسمان مجازی

آسمان مجازی در انواع طرح های مختلف

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید