آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی

آسمان مجازی چیست؟ در تعریف  آسمان مجازی می توان گفت ورقه های پلکسی ۲میل، ۵/۲ میل و ۴میل می باشد که به کمک هنر و خلاقیت تصاویر زیبایی از مناظر طبیعی  و آسمان را در هر جای سقف منزل و یا محیط مورد نظر بخواهید استفاده کنید.

آسمان مجازی قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و میتوان گفت که کمتر کسی پیدا می شود از بین چند صد تصویر موجود، طرح مورد نظر و پسند خود را پیدا نکند. اسمان مجازی بنا به درخواست مشتری در اندازه ها و ضخامت های مختلف قابل تهیه و عرضه می باشد.

مزیت آسمان مجازی

آسمان مجازی نسبت به پی وی سی و یا تیل های گچی و شیشه ای دارد که می توان به سبک وزن بودن آن،قابلیت استفاده در همه مکان ها مانند حمام، سونا، سرویس بهداشتی، سالن های همایش، اماکن پزشکی درمانی، لابی ها، راهرو ها و آشپزخانه ها می توان استفاده کرد.همچنین آسمان مجازی بهترین امتیازش را می توان عبور نور از این محصول را برشمرد.

آسمان مجازی چیست؟در تهیه آسمان مجازی اول از هر بحثی محل مورد نظری که می خواهید در آنجا آسمان مجازی استفاده کنید را انتخاب کنید. خوشبختانه در اینجا در سقف هر محیطی که می خواهید می توانید از آسمان مجازی استفاده کنید.

محیط های استفاده ی آسمان مجازی

حمام، سونا، سرویس بهداشتی، سالن های همایش، اماکن پزشکی درمانی، لابی ها، راهرو ها و آشپزخانه ها پذیرایی، اتاق خواب، اتاق مستر، تمامی مکان های تجاری ،تفریحی، آموزشی وکنفرانسی و… می باشند. پس از انتخاب محل مورد نظر که مرحله اول بود نوبت به انتخاب تصویر متناسب با مکان مورد نظر می رسد چون این محصول در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود که بسته به نیاز شما تولید می شود.

بطور مثال اگر یک سقفی داشته باشیم و بخواهیم در آن از آسمان مجازی استفاده کنیم به سه طریق میتوان استفاده کرد.

در مرحله اول میتوان کل سقف را با آسمان مجازی پوشاند.

در مرحله دوم میتوان سقف را تقسیم بندی کرد میتوان وسط آن را پوشاند.ت

در مرحله سوم فقط وسط سقف را تقسیم بندی کرد و از متریال در آن استفاده کرد.

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید