آسمان مجازی سه بعدی

آسمان مجازی سه بعدی

آسمان مجازی سه بعدی یکی از زیباترین تصاویر را ایجاد میکند که آرامش خاصی به انسان می دهد. همین تصاویر زیبا باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

آسمان مجازی سه بعدی در طرح ها و رنگ های گوناگونی وجود دارد که از جمله طرح گل و گیاه، طرح طبیعت، طرح سنگ( سنگ مرمر، سنگ هایی دریایی، سنگ عقیق)، طرح حیوانات(انواع حیوانان مثل ببر، شیر، انواع پرندگان) ، طرح درخت، طرح دریا( که شامل صدف هایی دریایی، مرجان ها، انواع ماهی ها و گیاهان زیر اب میباشد)، طرح های کودکانه و … اشاره کرد.

تایل های آسمان مجازی سه بعدی در انواع پی وی سی، آلومینیومی، گچی، اکوستیک در بازار موجود می باشد.

کاربرد آسمان مجازی سه بعدی در فضای داخل خانه مثل آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب و یا محیط اداری، بیمارستانها و …. می باشد. با توجه به کاربرد بسیار این محصول می توان از آسمان مجازی در بیشتر نقاط منزل استفاده نمود.

آسمان مجازی سه بعدی در ابعاد استاندارد در بازار موجود می باشند. که متداولترین ابعاد ان  ۶۰* ۶۰ می باشد.

آسمان مجازی سه بعدیمزایای آسمان مجازی

آسمان مجازی سه بعدی مزایای زیادی دارد که میتوان به نصب سریع و اسان، عدم خرابی در هنگام نصب، ضد گرد و غبار و قابل شستشو بودن تایل های آسمان مجازی، قیمت مناسب، متفاوت بودن طرح و رنگ که مناسب برای مکان های مختلف می باشد، سبک بودن که حمل ان را آسان میکند، را اشاره کرد.

نورپردازی آسمان مجازی

یکی از مهمترین قسمت در هنگام نصب آسمان مجازی نورپردازی ان میباشد. در نورپردازی آسمان مجازی میتوان هم از ریسه های چند آمپری استفاده کرد و هم از لامپ های ال ای دی. استفاده از لامپ های ال ای دی نوری همگن و مطلوب را در سطح تایل آسمان مجازی ایجاد میکند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آسمان مجازی لطفا با ما تماس بگیرید.

لامپ مخصوص آسمان مجازی

پوستر دیواری سه بعدی دریا

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید