آسمان مجازی در غرب تهران

آسمان مجازی در غرب تهران

در آسمان مجازی در غرب تهران  با سقف کاذب آسمان مجازی که  ایده ای بکر به حساب میاد برای تزئین  سقف اتاق خواب و یا اتاق بچه که برای اسایش  و کاهش استرس است به حساب میاد که تیم متخصص ما با استفاده از این موضوع در تلاش است که در سمت غرب تهران این ایده بکر را برای مشتریان خود فراهم سازد تا به بهترین شکل از ان استفاده شود.

در جطراحی و جنس اسمان مجازی از متریال های عالی که نه رنگ ان برود و نه اینکه از زیبای ان کاسته شود .در  اجرای نصب ان همه تیم با تجربه و خبر در این امر  که با بهترین ابزار ها و دقت در کمترین زمان ان  را برای شما مشتریان  فراهم  می سازد  برای نگه داری و  تمیز آسمان مجازی می توان از اب و دستمال خیس استفاده کرد تا بهترین شکل تمیز شود در آسمان مجازی در غرب تهران  کوشیده ایم تا تمام نیاز های مردم و مشتریان خود را فراهم سازیم.  در طراحی اسمان مجازی از طرهای مانند اسمان ابی  و یا یک منظره رویای و طرح های که مشتری در ذهن خود دارد را اجرا می کنیم.

آسمان مجازی
آسمان مجازی

نور پردازی  آسمان مجازی

در قسمت نور پردازی  ان که باید به طور حرفه باشد و اینکه مصرف برق ان پایین باشد از ال ای دی های  پر نور و با مصرف برق پایین  نصب می شود. تا بهترین شکل عمل کند  در نصب این ال دی  ها باید دقت کرد تا دقیقا جاهای که باید به ان نور بخورد نصب شود.

نکته در نصب این لامپ ها  باید از چسب های که محکم و قوی استفاده می شود در بعضی از آسمان مجازی های که در سقف کاذب استفاده می شود از لامپ های ال ای دی شلنگی استفاده می شود  تا بهترین نور پردازی انجام شود .

آسمان مجازی کارانا

آسمان مجازی آتلیه

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید