آسمان مجازی در تهران

آسمان مجازی در تهران

پس از پیدایش کاغذ دیواری وقسمت های مختلف برای دکوراسیون داخل منزل نیاز به یک محصول و فناوری جدید در این صنعت مخصوصا شهر های بزرگ از جمله تهران رو به گسترش نهاد از این رو پس از ورود این محصول به بازار جهانی و سپس ایران شرکت های مخلتفی اقدام به تولیدات محصولات آسمان مجازی در تهران کردند. مفتخریم که اعلام کنیم شرکت سپیا گرافیک از اولین و بزرگ ترین تولید کننده های آسمان مجازی در تهران و سایر شهر های ایران عزیزمان است.

شرکت ما با بهره وری از بهترین و بروز ترین تکنولوژی های دنیا و متخصصان به نام این رشته اقدام به تولید این محصولات  کرده است. به جرات می توان گفت  استفاده از آسمان مجازی در منزل  از نظر دیزاین و دکوراسیون به شدت در زیبایی منزل تاثیر گذار است و به جای هزینه های هنگفت برای دکوراسیون و خرید محصولات و وسایل مختلف برای زیباسازی منزل با خرید و استفاده از این محصول زیبا و کاربردی میتوان از صرف این هزینه های هنگفت جلوگیری کرد.

آسمان مجازی در تهراناهمیت وجود آسمان مجازی در منازل

جدا از بخش زیباسازی منزل و اهمیت به دکوراسیون خانه این محصول از نظر روانی هم بسیار تاثیر گذار و باعث ایجاد آرامش مضاعف در اعضای خانواده و فضای خانه می شود. تصور کنید پس از بازگشت از سرکار و پس از یک روز سخت و طاقت فرسا به منزل رسیده و روی مبل نشسته اید. ایا دیدن یک آسمان زیبا و ارامش بخش در درون منزل و نوشیدن یک فنجان قهوه تلخ در اغوش خانواده عزیزتان آرامش بخش نیست.

ایا همین آرامش مضاف با یک هزینه متوسط از خیلی تنشهای بیجا در درون خانواده و منزل جلوگیری نمیکند. قطعا تاثیر گذار است ان هم در شهری مثل تهران با این حجم از مشکلات و جنگ های روانی در طول روز. همانطور که پیشتر گفته شد شرکت سپیا گرافیک پیشرو صنعت اسمان مجازی در تهران میباشد و با یک تماس و مشاوره دقیق متخصصان ما میتوانید از این صنعت بینظیر بهره مند شوید. اما اگر به طور کامل با صنعت آسمان مجازی اشنایی ندارید در اینجا اشاره کوتاهی به این صنعت میکنیم.

آسمان مجازی چیست؟

این محصول نیز نوعی سقف کاذب از جنس تایل های شیشه ای است. این تایل های شیشه ای مانند سقف کشسان امکان چاپ داشته و در اندازه های مشخص و مورد نظر به مشتریان عرضه می شوند. آسمان مجازی بر خلاف سقف کشسان قابلیت انعطاف پذیری بسیار اندکی داشته و قابلیت تحمل بار را نیز ندارند. آسمان مجازی، به دلیل شکل پنجره مانند تصویر زیبایی از آسمان را نشان می دهد به همین دلیل فقط چاپ تصاویر شبیه به آسمان روی آن منطقی و مناسب به نظر می آیند و مورد پسند تر است.

آسمان مجازی بر عکس آنچه تصورش می رود از بسیاری حالات با سقف های کشسان متفاوت است، جنس این محصول از تایل های شیشه ای بوده و در اندازه خاصی عرضه می شوند. عموما اندازه آن ها به شکل مربع های 60 * 60 و یا 30 * 30 میباشد. آسمان مجازی وزنی اندک داشته اما نسبت به سقف کشسان انعطاف پذیری اندک تری دارند. نصب ان نیز با نحوه نصب سقف کشسان متفاوت است و دارای تجهیزات متفاوت نسبت به یکدیگر هستند.

بخاطرداشتن جنس انعطاف پذیر، نورپردازی این محصول تنوع بالایی داشته و می توان انواع مختلف تجهیزات نورپردازی مانند رشته های SMD، رشته های RGB، نورپردازی داینامیک، نورپردازی با کریستال های سواروسکی، هالوژن، فیبرنوری، لوستر و در مجموع همه انواع نورپردازی را بهره برد و به جهت جنس شیشه ای آسمان مجازی، محدودیت هایی برای نورپردازی آن وجود دارد.

سپیا گرافیک : پیشرو صنعت آسمان مجازی در تهران و سایر شهر ها با بهترین و مرغوب ترین متریال های روز دنیا و نازلترین قیمت ها.

پکیج آسمان مجازی

لامپ مخصوص آسمان مجازی

آسمان مجازی در انواع طرح های مختلف

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید