آسمان مجازی ارزان

آسمان مجازی ارزان

ارزانی در آسمان مجازی ارزان

شایان ذکر است که در پس ارزانی کالا قطعا محصولی با کیفیت پایین نهفته است. باید در نظر داشته باشید قیمت پایین برای شما مهم است یا کیفیت مرغوب. آسمان مجازی با ارائه محصولات سقف کاذب با متریال بی نظیر، ارزانی را به شما هدیه می دهد.

آسمان مجازی ارزان با کیفیت بینظیر در چاپ، آماده برای ارائه بهترین سقف های کاذب برای تمامی مکان های مرطوب و دیگر قسمتهای منازل، هتل ها، مجتمع ها، برج های لوکس

آسمان مجازی ارزانمحصولات آسمان مجازی به دسته های زیر تقسیم می شود

  1. تایل چاپ مستقیم
  2. استیکر
  3. چاپ بک لایت

شما قادر خواهید بود ارزانی را با سقف های کاذب آسمان مجازی ارزان تجربه کنید و لذت ببرید

از مهمترین مزایای آسمان مجازی ارزان، قیمت مناسب، ماندگاری بالا، سبک بودن وزن تایل ها، مقاوم در برابر رطوبت و صدا، دارا بودن طرح های بینظیر و زیبا، نصب بدون دردسر و عدم خرابی ساختمان است.

نورپردازی آسمان مجازی

به دلیل شفاف بودن شیشه ها، عبور نور از سقف های کاذب به راحتی امکان پذیر است و نورپردازی بینظیری خواهید داشت. این نورهای زیبا توسط لامپ های ال ای دی تولید می شوند. نورپردازی دلخواه شما میتواند با توجه به شدت نور و در نظر گرفتن فضای مورد نظر تنظیم شود.

سقف های مجازی که از پوشش های کشسان تشکیل شده که به آنها سقف های کششی هم میگویند برای دکور کردن مکان های مختلف استفاده میشود. طراحان و معماران علاقه زیادی نسبت به اینگونه سقف ها دارند و نسبت به سلیقه آنها کاربردی تر است.

آسمان مجازی با پوشش کشسان دارای خاصیت ضد باکتری است و گرد و غبار را جذب نمیکند به همین دلیل بهداشتی است و برای اتاق های عمل و آزمایشگاه و مکان های استریل شده استفاده می شود. به همین دلیل نسبت به پوشش معمولی گران تر و البته با کیفیت بی نظیری ساخته می شود.

کاربرد های آسمان مجازی

آسمان مجازی آرتور

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید