آسمان مجازی اتاق خواب

آسمان مجازی اتاق خواب

آسمان مجازی اتاق خواب ،چندی پیش که با پیشرفت علم در تمامی زمینه ها،در زمینه دکوراسیون داخلی نیز پیشرفت چشمگیری بوجود آمده است از انجا که قبلا فقط رنگ آمیزی دیوار و سقف امروز به مبحث پوستر و یا کاغذ دیواری سه بعدی و آسمان مجازی رسیده است.

امروزه برای ایجاد بعد و عمق و طراحی فضای داخلی، آسمان مجازی طرفداران بسیاری پیدا کرده است، همانطور که میدانید آسمان مجازی در انواع مکان ها بکار می رود که میتوان به تفکیکی که در داخل منزل بکار می روند نام برد،آسمان مجازی اتاق عروس، آسمان مجازی اتاق کودک ،آسمان مجازی اتاق خواب می باشد.

آسمان مجازی اتاق خواب

اهمیت انتخاب آسمان مجازی مناسب

در انتخاب آسمان مجازی اتاق خواب باید بیشترین دقت را داشت چون در واقع اتاق خواب جای آرامش پیدا کردن و استراحت افراد می باشد. باید در طراحی آسمان مجازی اتاق خواب طوری انتخاب کرد که قاب عکس هایی اگر روی دیوار نصب شده اند با تصویر انتخابی برای آسمان مجازی تضاد نداشته باشد و یک محیط دلنشین و آرامی را بوجود آورد.

تصویر آسمان مجازی اتاق خواب باید با توجه به بزرگی و کوچکی اتاق خواب و همچنین ارتفاع سقف و دکوراسیون داخلی آن مانند پوستر دیواری یا کاغذ دیواری مورد استفاده در اتاق خواب و همچنین طرح و رنگ کاغذ دیواری نیز حائز اهمیت می باشد.

سقف کاذب یا همان آسمان مجازی اتاق خواب بسته به سلایق افراد مختلف متفاوت است ولی در کل اتاق خواب باید دلنشینی خود را داشته باشد و آرامش را در افراد در این شرایط پر استرس و شلوغ ایجاد کند. آسمان مجازی در واقع تصویری از طبیعت را برای افرادی که دوسدار طبیعت هستند ایجاد میکند به همین دلیل همه تصاویر و طرح های آسمان مجازی برگرفته از طبیعت می باشند گاه این تصاویر می توانند شلوغ باشند و گاه آرام، برای انتخاب طرح آسمان مجازی اتاق خواب باید نهایت دقت را داشت.

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید