آسمان مجازی آرتور

آسمان مجازی آرتور

آسمان مجازی آرتور از جمله طرح ها نوین و مدرن در صنعت دکوراسین داخلی میباشد.آسمان مجازی آرتور نوعی سقف کاذب است که از بروزترین محصولات طراحان این حوزه برای ایجاد جلوه ای زیبا و نشاط آور در سقف منازل شما میباشد.

امروزه زندگی ماشینی و منازل آپارتمانی فاقد روح و تکراری موجب خستگی روح و ذهن میشوند.اجرای ایده های نو نظیر آسمان مجازی آرتور نه تنها از نظر زیبایی منظره بی بدیلی را پدید می آورد بلکه از نظری روحی نیز به کاهش اضطراب و استرس و خستگی ناشی از روزمرگی زندگی کمک به سزایی میکند.

در طراحی این سقف از مناظر طبیعی و بسته به سلیقه مشتری میتوان استفاده کرد. از جمله طرح های مورد استفاده برای آسمان مجازی آرتور میتوان از ابرها, خورشید, ستاره ها و سیارات,پرندگان, درختان و انواع المان های طبیعی استفاده کرد به طوری که بصورت زنده و واقعی به نظر بیایند.

ایجاد منظره ای طبیعی از طریق نورپردازی آسمان مجازی آرتور

نورپردازی در این نوع سقف ها از اهمیت ویژهای برخوردار است و موجب زنده تر و طبیعی تر دیده شدن سقف میشود. فرآیند نورپردازی در آسمان مجازی آرتور از طریق لامپ های مخصوص انجام میشود. لامپ های مورد استفاده از انواع :

۱-لامپ های FPL

۲-لامپ های T4 و T5

۳-لامپ های ال ای دی (LED)

تایل های متنوع آسمان مجازی در طرح های مختلف 

بعد از نور پردازی یکی دیگر از بخش های سازه ای آسمان مجازی آرتور سقف کاذب آن میباشد.این سازه با رعایت یه فاصله مناسب از لامپ های مورد استفاده برای نورپردازی نصب میشوند.در انتخاب سقف کاذب با توجه به بودجه مشتری انتخاب های متنوعی وجود دارد که متناسب با اندازه سقف منزل میتواند مورد استفاده قرار گیرد. از سازه سپری در مکانی که آسمان مجازی آرتور قابل نصب است در ابعادی به اندازه ۳۰*۳۰ , ۶۰*۶۰, ۱۲۰*۶۰ استفاده میشود.

تایل آسمان مجازی

با اجرای نورپردازی و نصب سازه سقف کاذب نوبت به انتخاب تایل های آسمان مجازی آرتور میرسد.وجه تمایز اصلی این سقف ها با سقفه های کاذب معمولی تایل های آن میباشد.در انتخاب طرح های تایل مورد استفاده محدودیتی وجود ندارد و با توجه به تعداد تایل ها و در رنج های قیمتی متفاوت قابل سفارس میباشند.طرح های مورد نظر مشتری روی تایل ها چاپ شده و بصورت تیکه های پازل در سقف اَشپزخانه , اتاق ها و پذیرایی جاگذاری و نصب میشوند.

علاوه بر سقف شما برای تکمیل کردن محیط زنده و شاداب منزل خود میتوانید از آسمان مجازی این شرکت استفاده کنید.

آسمان مجازی آشپزخانه

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای وارد شوید. ارسال دیدگاه باید